Anti-DDoS Temiz Trafik Tüneli

BGP sahibi uzak ağlara 500Gbit’in üzerinde verimli koruma hizmetidir.

Güvenli Uplink Servisi

  • BGP Oturumu
  • Gre veya IP-IP Tunnel Opsiyonları
  • 500Gbit Secure Port
  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Kapsama Alanı
  • Binlerce Tanımlı Kural
  • Uygulama Düzeyinde Koruma
Ne Amaçla Kullanılmaktadır?
* Sunucuları fiziksel olarak SunucumHosting’te barınmayan ancak SunucumHosting ile eşdeğer koruma özelliğine sahip olmak isteyen yapılara özel sağlanan hizmettir. Bu hizmetten yararlanabilmek için uzak ağ bgp oturum yöneticisi olmak gereklidir. Tarafımızla bgp yapabilecek bir as numarasına, yetkisine ve tünel yeteneğine sahip bir cihazınız olmalıdır.
 
Özellikleri Nelerdir?
* Tünel hizmetimiz ile anormal trafikleri bir saniyenin bile altında tespit edebilen ve önleyebilen bir hizmete sahip olacaksınız.
* Bu hizmette hiçbir volumetrik kirli trafik tarafınıza gelemez. Uplink portunuz dolmaz. Portunuzu dolduran veya süreklilik arz eden ataklar ile ek fatura çıkaran tüm kirli trafikten arınmış olursunuz. Bunu yaparken trafiğinizi yurt dışı koruma servislerine çevirmek zorunda kalmazsınız.
* Hizmetimiz yurt içi ve yurt dışı tüm trafiği kapsayacak şekilde sağlanmaktadır. Yurt içi veya yurt dışını kapsama altına almak veya almamak müşteri tercihindedir.
* Bu hizmet bir IP Transit hizmeti değildir bundan dolayı /24 başına ödeme yapmazsınız. ASN içerisindeki sınırsız sayıda prefixi kapsar ve korur.
* Hizmetimiz %100 always on konumda çalışır. Bu sayede gelen tüm trafik her zaman filtrelenir. Filtreleme sistemi legal ve illegal trafiği algılayabilecek gelişmiş bir sisteme sahiptir. Legal trafik için hiçbir zaman sorun oluşmaz.
* Yurt dışı ping değerleri avrupa ülkeleri için ortalama 40-50MS şeklindedir. Yurt içi ping değerleri ise 20-25MS şeklindedir.
* Yurt dışı noktalar ile yüksek kapasitede geniş peering ağına sahiptir. Yurt içinde ise çoklu operatör altyapısında geniş bant genişliğine sahiptir.
* Yurt dışı konumlarından dosya indirme hızları son derece performanslıdır.
* Filtreleme sistemimiz temel ddos önleme disiplinlerinin yanı sıra gaming application ddos kurallamalarını da içerdiğinden oyunlar için ek bir sisteme ihtiyaç duymazsınız.
* Hizmetin topolojik sonlandırması İstanbul’da yapılmaktadır dolayısıyla atak esnasında gelen trafik hiçbir zaman yurt dışına rota edilmez.
i

Yeni satın alınacak veya yenilenecek tüm sunucu paketlerinde YILLIK ALIMLARA ÖZEL %30 İNDİRİM | Kupon Kodu: Y30