Anti-DDoS Servisi

Firewall Hizmetleri

DDoS'a Geçit Vermiyoruz, Kesintisiz Erişim İstiyoruz

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

DDoS Nedir?

Dağıtılmış Ağ Saldırıları, genellikle Dağıtılmış Hizmet Reddi (DDoS) saldırıları adıyla bilinir. Bu tür saldırılar, bir sunucuyu sağlayan altyapı gibi, herhangi bir ağ kaynağı için geçerli olan belirli kapasite sınırlarından faydalanır. DDoS saldırısı, saldırıya uğrayan bilişim kaynağına birden çok istek göndererek çok sayıda isteği işleme kapasitesini aşmayı ve doğru şekilde çalışmasını engellemeyi amaçlar.

SunucumHosting Firewall

SunucumHosting DDoS Koruması sunucunuzu ve/veya websitelerinizi hertürlü saldırıya karşı korumak için özel geliştirildi. Tamamen yedekli çalışan güvenlik duvarımız hem yurtiçi hem de yurtdışı saldırılara karşı kesin çözüm sunmaktadır.

Sunucunuza veya web sitenize gelen tüm trafik önce donanımsal antiDDoS güvenlik duvarı üzerinden geçerek süzülmektedir böylelikle saldırılar daha size ulaşmadan engellenmiş olacaktır.