Game Servers

Kesintisiz Oyun Deneyimi

DDoS Korumalı + Yönetim Panelli

Donanımsal ve yazılımsal firewall konfigürasyonu, yüksek işlemci gücü, SSD disk altyapısı ve yüksek internet bağlantı gücüne sahip sunucularda çalışan tam otomatik panelli oyun hizmetlerinde kesintisizlik taahhüt ediyoruz.

Oyun Panelinin Yetenekleri

- Anında Kurulum
- Durdurma/Başlatma
- FTP Erişimi
- Trafik İzleme Monitörü
- Web Konsol
- Log Takibi
- Yedek Alma
- Mod Yükleme

Gerçek DDoS Koruması

Yoğunlaştırılmış DDoS Koruması ile
Kesintisiz Oyun Deneyimi

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

Rust sunucusu, MTA sunucusu, FIVEM Sunucusu, Unturned Sunucusu, CS GO Sunucusu, Arma 3 Sunucusu, SAMP Sunucusu, ARK Sunucusu, Metin2 sunucusu, Knight Online Sunucusu, Silkroad Online Sunucusu gibi onlarca oyun için özel olarak optimize edilmiş sunucularda yine oyun için özel olarak optimize edilmiş Anti-DDoS firewall arkasında kesintisiz game vds hizmeti sağlıyoruz.

Performans Sunucuları

Oyunlar için en uyumlu sunucular
Tam performans yüksek işlemci gücü
Intel i7 ve E5-2697v2 işlemci performansı
Gerçek DDoS koruması
Kesintisiz oyun deneyimi
Tam otomatik gelişmiş oyun panelleri
Otomatik kurulum
Türkiye lokasyon verimliliği
Ping, Lag, Loss kayıpsız oyun deneyimi
512 kişilik TS3 hediyeli

İstediğiniz özelliklerde bir oyun sunucusu bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.
Whatsapp Destek Hattı: 0850 840 67 72

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

Ödeme sonrası anında aktivasyon oluyor. Müşteri panelinizdeki ürün kısmından oyun panelinize erişerek sunucunuzu başlatabilirsiniz.

Tüm sunucu paketlerimizde 1000 Mbps internet ile yüksek hız sunuyoruz. Hizmetlerimizi, Bursa DGN verimerkezinde kendimize ait alanda yine kendimize ait donanımlar ile vermekteyiz. Hizmetlerimize donanımsal firewall koruması dahildir.

WhatsApp Destek Hattı