Dedicated Kiralık Sunucular

Kiralık Fiziksel Sunucular ile Maksimum Güç, Maksimum Performans

Türkiye Lokasyon Dedicated Sunucular

ÜRÜN KODUCPURAM OPSİYONUDİSK OPSİYONUTRAFİKÜCRETKİRALA
TR-DED-01AMD Ryzen 5 2600X @ (12 Thread) 3.40GHZ16/32/64 GB DDR4NVMe SSDLİMİTSİZ-TÜKENDİ
TR-DED-02AMD Ryzen 5 3500X @ (12 Thread) 3.60GHZ16/32/64 GB DDR4NVMe SSDLİMİTSİZ-TÜKENDİ
TR-DED-032 x Intel Xeon E5620 @ (16 Thread) 2.40GHZ32/64 GB DDR3SSD, SAS, SATALİMİTSİZ-TÜKENDİ
TR-DED-042x Intel Xeon X5670 @ (24 Thread) 2.93GHZ32/64 GB DDR3SSD, SAS, SATALİMİTSİZ-TÜKENDİ
* Türkiye lokasyon dedicated sunuculara talebinize göre RAM, Disk eklemesi veya işlemci model değişimi stoklar dahilinde uygulanabilir.

En Uygun Fiyatlar
Dört Dörtlük Sunucular

1000Mbit/sn Hat - Limitsiz Trafik
1 Gbps/sec Erişim Kapasitesi
Ücretsiz IPMI Remote-Reboot + KVM OverIP
Ücretsiz İşletim Sistemi Kurulumu
Opsiyonel Yüksek Kapasiteli Yedekleme
Kesintisiz Teknik Destek
Opsiyonel SYN, DDos, Dos Koruma Hizmeti
Gelen/Giden Ataklar İçin Otomatik Bloklama
Opsiyonel Class IP hizmeti

IP Subnet Listesi
/29 IP (5 Kullanılabilir 8 Adet IP Adresi)İletişim
/28 IP (13 Kullanılabilir 16 Adet IP Adresi)İletişim
/27 IP (29 Kullanılabilir 32 Adet IP Adresi)İletişim
/26 IP (61 Kullanılabilir 64 Adet IP Adresi)İletişim
/25 IP (125 Kullanılabilir 128 Adet IP Adresi)İletişim
/24 IP (253 Kullanılabilir 256 Adet IP Adresi)İletişim

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

Dedicated serverlar, direkt bir Türkçe çeviri ile “adanmış sunucu” olarak adlandırılabilir. Ancak en uygun ve doğru tabir ile “paylaşımsız” sunuculardır diyebiliriz. Dedicated serverlarda, diğer sunucu türlerinden farklı olarak yazılımsal ve donanımsal bütün kaynaklar, paylaşımsız olarak tek bir kişiye ya da şirkete tahsis edilir. Bu anlamıyla, dedicated server sahibi olduğunuzda bu sunucunun ram, disk, işlemci, bant genişliği gibi kaynaklarının tamamı sadece sizin kullanımınıza verilir.
Eğer sahip olduğunuz kapasite geniş kitlelere erişiyorsa, içerisinde çok sayıda dosya barındırıyorsa veya aktif bir iletişim alanına sahipse paylaşımsız yani dedicated server edinmeniz en iyi tercih olacaktır. Paylaşımlı sunucularda sunucunun işlemcisi, RAM miktarı, depolama alanı ve ağ kullanımı bölünmüş şekilde dağıtılır. Örneğin sekiz adet kullanıcının barındığı bir paylaşımlı sunucuda sistemin tüm imkanları sekize bölünerek kullanılır. Bu da doğal olarak performansta düşüşlere, açılışında ve veri yüklemede yavaşlamalara sebep olur. Eğer yüksek hacimli bir işlem kapasitesi gerekiyorsa dedicated server tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

2 - 24 saat arasında teslim edilmektedir.

VMware ESXI, Windows 10, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Ubuntu, Centos vb. linux dağıtımları dahil olmak üzere istediğiniz işletim sistemini kurmaktayız.

Ekstra yedekleme hizmeti sunulmaktadır. Bunun için satış temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Normal olarak yedekleme sorumluluğu müşterimize aittir.

Sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz halinde iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olmaktayız.

Elbette. Windows işletim sistemlerinde otomatik olarak uzak masaüstü kurulu gelmektedir. Linux işletim sistemlerinde ise çok kolay bir kaç komut ile uzak masaüstü kurulabilmektedir. Eğer bu konuda teknik bilgiye sahip değilseniz, müşteri temsilcimize destek bildirimi açarak talep edebilirsiniz.

Evet, RDNS işlemi yaparak sizin istediğiniz bilgiler görünecek şekilde güncelleyebiliriz.

İletişim kanallarımızdan bize ulaştığınızda, kurumsal servisler satış temsilcimiz size özel çözümler oluşturabilir.