FIVEM Element Club Key
Satın AlAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

ARGENTUM KEY 

40 TL

AYLIK PLAN

64 Kişiye Kadar Destekler!

256 Bit Ses Kalitesi

ONESYNC: Enable

Renkli Server Adı Özelliği

Özel Modlanmış Kıyafet Desteği

SunucumHosting Güvencesi

PLATINUM KEY

100 TL

AYLIK PLAN

128 ve 1024 Kişiye Kadar Destekler! 

382 Bit Ses Kalitesi

ONESYNC: Enable

Renkli Server Adı Özelliği + Server Adında Emoji Kullanabilme

Özel Modlanmış Kıyafet Desteği

SunucumHosting Güvencesi

  •     horn

Fivem Server Key Satın Alma Bilgisi, Fivem Key Satışının Önemli Noktaları

Problemsiz bir oyun keyfi almak istiyorsanız, lisans anahtarı almanız gerekmektedir. Bu anahtarları her ay yenilemeniz gerekmektedir. Bu anahtarlar değişik özellikleri aktif hale getirir. 32 Kişilik fivem key anahtarları ücretsizdir. Fivem key master resmi sitesinden elde edilebilir. Ancak sunucunuzun 64 veya 128 kişilik olmasını istiyorsanız özel FIVEM keylerimizden kiralamalısınız. Fivem key ürünlerini ise en iyi fiyat garantisiyle sunuyoruz. Platinum key 128 kişiliktir, Aurum key ise 64 kişiliktir. Özellikleri fiyat tablosunda yer almaktadır.

Fivem Server Kurabilmek için ilgili Fivem Server Satın alma sitemizden istediğiniz en uygun fivem server paketini satın alabilir ve kurulumlarını yapabilirsiniz. Türkiye lokasyon veya Fransa lokasyon Fivem Server sunucularımızı keşfetmeye şimdi başlayın. Fivem Server listesinde yer almak ve oluşturmak bu kadar kolay. Fivem sunucunuzu en iyi barındırma değerlerinde ve alanında uzman ekibimiz tarafından sağlayabiliriz. Hızlı kurulum Fivem sunucusu istiyorsunuz GTA 5 veya Fivem adıyla size harika bir roleplay server deneyimi sunacağız.

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

5 dakika - 60 dakika arasında ip adresinize tanımlanarak aktif edilmektedir.