Anti-DDoS Game Dedicated Sunucular

Maksimum Güç, Maksimum Performans

Dedicated Oyun Sunucuları

ÜRÜN KODULOKASYONCPURAMDİSKAYLIK ÜCRET 
GAME-DED-1TürkiyeIntel Xeon E3-1240 v2 @ (8 Thread) 3.30GHZ16 GB DDR3250 GB SSD-TÜKENDİ
GAME-DED-2TürkiyeIntel Xeon E3-1240 v2 @ (8 Thread) 3.30GHZ32 GB DDR3250 GB SSD-TÜKENDİ
GAME-DED-3TürkiyeIntel Xeon E3-1240 v2 @ (8 Thread) 3.30GHZ64 GB DDR3250 GB SSD-TÜKENDİ
GAME-DED-4FransaIntel Core i7-4790K @ (8 Thread) 4.00GHZ16 GB DDR3120 GB SSD500 TLSİPARİŞ VER
GAME-DED-5FransaIntel Core i7-4790K @ (8 Thread) 4.00GHZ32 GB DDR3240 GB SSD650 TLSİPARİŞ VER
GAME-DED-6FransaIntel Core i7-6700K @ (8 Thread) 4.00GHZ64 GB DDR4480 GB SSD-TÜKENDİ
Dedicated serverlarda, diğer sunucu türlerinden farklı olarak yazılımsal ve donanımsal bütün kaynaklar, paylaşımsız olarak tek bir kişiye tahsis edilir. Bu anlamıyla, dedicated server sahibi olduğunuzda bu sunucunun ram, disk, işlemci, bant genişliği gibi kaynaklarının tamamı sadece sizin kullanımınıza verilir. Eğer sahip olduğunuz kapasite geniş kitlelere erişiyorsa, paylaşımsız yani dedicated server edinmeniz en iyi tercih olacaktır. Paylaşımlı sunucularda sunucunun işlemcisi, RAM miktarı, depolama alanı ve ağ kullanımı bölünmüş şekilde dağıtılır. Örneğin sekiz adet kullanıcının barındığı bir paylaşımlı sunucuda sistemin tüm imkanları sekize bölünerek kullanılır. Bu da doğal olarak performansta düşüşlere, açılışında ve veri yüklemede yavaşlamalara sebep olur. Eğer yüksek hacimli bir işlem kapasitesi gerekiyorsa dedicated server tercih etmeniz faydanıza olacaktır.
Onlarca oyun için özel olarak optimize edilmiş sunucularda yine oyun için özel olarak optimize edilmiş Anti-DDoS firewall arkasında kesintisiz Game VDS Sunucu hizmeti sağlıyoruz.
DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

En Çok Tercih Edilen Oyunlar

İstediğiniz özelliklerde bir ürün bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

Dedicated serverlar, direkt bir Türkçe çeviri ile “adanmış sunucu” olarak adlandırılabilir. Ancak en uygun ve doğru tabir ile “paylaşımsız” sunuculardır diyebiliriz. Dedicated serverlarda, diğer sunucu türlerinden farklı olarak yazılımsal ve donanımsal bütün kaynaklar, paylaşımsız olarak tek bir kişiye ya da şirkete tahsis edilir. Bu anlamıyla, dedicated server sahibi olduğunuzda bu sunucunun ram, disk, işlemci, bant genişliği gibi kaynaklarının tamamı sadece sizin kullanımınıza verilir.
Eğer sahip olduğunuz kapasite geniş kitlelere erişiyorsa, içerisinde çok sayıda dosya barındırıyorsa veya aktif bir iletişim alanına sahipse paylaşımsız yani dedicated server edinmeniz en iyi tercih olacaktır. Paylaşımlı sunucularda sunucunun işlemcisi, RAM miktarı, depolama alanı ve ağ kullanımı bölünmüş şekilde dağıtılır. Örneğin sekiz adet kullanıcının barındığı bir paylaşımlı sunucuda sistemin tüm imkanları sekize bölünerek kullanılır. Bu da doğal olarak performansta düşüşlere, açılışında ve veri yüklemede yavaşlamalara sebep olur. Eğer yüksek hacimli bir işlem kapasitesi gerekiyorsa dedicated server tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

2 - 24 saat arasında teslim edilmektedir.

Sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz halinde iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olmaktayız.

Ekstra yedekleme hizmeti sunulmaktadır. Bunun için satış temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Normal olarak yedekleme sorumluluğu müşterimize aittir.

Oyunlara özel tek çekirdekte yüksek frekansa sahip en yeni nesil işlemciler ile performans sorununu tamamen ortadan kaldırdık.

Elbette. Windows işletim sistemlerinde otomatik olarak uzak masaüstü kurulu gelmektedir. Linux işletim sistemlerinde ise çok kolay bir kaç komut ile uzak masaüstü kurulabilmektedir. Eğer bu konuda teknik bilgiye sahip değilseniz, müşteri temsilcimize destek bildirimi açarak talep edebilirsiniz.

Elbette sürekli olarak 1000MBIT upload ve download performansı alabilirsiniz.

Evet, RDNS işlemi yaparak sizin istediğiniz bilgiler görünecek şekilde güncelleyebiliriz.

RDP (Uzak Masaüstü) Centos 7

RDP (Uzak Masaüstü) Windows 2012 R2