Hosting Sunucusu

Başkalarıyla aynı sunucuda hosting hizmeti almayın
Size özel sunucuda performansın en üst noktasına çıkın

Yönetim Destekli Size Özel Hosting Çözümü

Hosting Sunucusu Nedir

Hazırladığınız web sayfalarının çalışması için bir alana ihtiyaç vardır. Hosting firmaları size daha önce kurguladıkları bir hosting sunucusu üzerinden hosting/reseller hizmeti verir. Ancak bu hizmet paylaşımlıdır. Yani, sizin gibi yüzlerce müşteri aynı sunucuda aynı kaynakları kullanarak bu hizmeti alır. Hosting sunucusu ise; hosting için tek tıkla tasarlanabilen sunucuda kaynakların tamamen sizin için çalıştığı bir ortamdır. Hosting sunucusunda yapabileceklerinizin hiçbir sınırı yoktur. Siteleriniz, başka sitelerden etkilenmeden çalışır. Bu tip sunucularda müşterilerinize reseller hizmeti verebilirsiniz.

Neden Hosting Sunucusu

Hosting sunucusunda, sunucuya tamamen hükmedebilirsiniz. Kendi isteklerinize göre konfigüre edebilirsiniz. İstediğiniz hosting kontrol panelinin kurulmasını talep edebilirsiniz. Başka müşteriler ile aynı kaynakları kullanmadığınızdan hem güvenlik hem de performans açısından en iyi noktalara ulaşırsınız. Üstelik bu hizmetlerin tamamını ücretsiz hosting kontrol panelleri altyapısında, 7/24 kurulum ve teknik desteği eşliğinde, hosting hizmetleri ile aynı fiyattan yararlanabilirsiniz! Hosting hizmetlerinde sağlayamadığınız bir çok ayarı yapabilecek yetkiye sahip olurken, müşterilerinize reseller hizmetide sağlayarak çok daha kapsamlı bir ticaretin kapısını aralamış olursunuz.

Yönetim Destekli Hosting Sunucularında

Hosting Kontrol Paneli Özgürlüğü!

Logoların üzerine tıklayarak demo sayfalarını görüntüleyebilirsiniz.

Lisans Ücretli Paneller

Lisans Ücretsiz Paneller

Başarmanız için her şey hazır!

 • Kurulum Hizmeti
 • Yönetim Desteği
 • Opsiyonel Full Optimizasyon
 • Seçilebilir Kontrol Paneli
 • Paylaşımsız Kaynaklar
 • Sunucu Yönetim Yetkisi
 • Kısa Sürede Aktivasyon
 • Türk Lirası ve Taksit Avantajı
 • Gerçek DDoS Koruması
 • Ücretsiz Site Taşıma
 • Ücretsiz Kontrol Panelleri
 • Opsiyonel Haftalık Yedekleme
 • Güvenli Servisler
 • Ücret İade Garantisi
 • Whatsapp Canlı Destek
 • Limitsiz Trafik

Sadece 4 Adımda Sahip Olun

1) İstediğiniz lokasyon, disk ve özelliklerde sunucu siparişi verin
2) Satış temsilcisine istediğiniz web kontrol panelini ve özelliklerini belirtin
4) Sitelerinizin taşınması için önceki hosting bilgilerinizi iletin
5) İşlemler tamamlanarak teslimat gerçekleşecektir

Siz nasıl istiyorsanız, biz de öyle istiyoruz.

Tahammül edemediklerinizi biliyoruz, taviz vermiyoruz. Sizi iyi tanıyoruz.

Yavaşlık istemiyoruz, hız istiyoruz. Daha fazla hız

Samsung EVO SSD diskler ve yeni nesil işlemcilerimiz ile mükemmel performansı kesintisiz olarak sağlıyoruz. Geniş ağ kapasitesi ve işlem gücü ile hayallerinizi gerçekleştirmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.

DDoS'a geçit vermiyoruz, kesintisizlik istiyoruz

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

Beklemek istemiyoruz, anında olsun istiyoruz

Endüstri 4.0 standartlarında tam otomatik işletme sistemlerini kullanarak; kurulumlar ile vakit kaybetmeyip tamamen sizin taleplerinize yoğunlaşıyoruz. Bu sayede saatlerce işlem sırası beklemek yerine siz kahvenizi bitirene kadar biz sorununuzu çözüyoruz.

Sıradan destek istemiyoruz, takım arkadaşı istiyoruz

Kurumsal kapalı kapılar ardından destek vermiyoruz, bizi ne zaman ararsanız bulabilmenizi sağlayacak iletişim kanalları kullanıyoruz. Bu sayede takım arkadaşınızdan farkımız kalmıyor.

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

Teknik olarak bir fark bulunmaz. Avrupa lokasyon hosting hizmetleri Avrupa merkezli olarak yayın yaptığı için içerik kısıtlaması bulunmamaktadır. Ayrıca yurt dışı lokasyon sunucularımızda disk kapasiteleri daha geniştir.

Evet, web sitelerinizi belirlenen ölçü ve kriterler çerçevesinde ücretsiz taşımaktayız.

Hazırladığınız web sayfalarının çalışması için bir alana ihtiyaç vardır. Hosting firmaları size daha önce kurguladıkları bir hosting sunucusu üzerinden hosting/reseller hizmeti verir. Ancak bu hizmet paylaşımlıdır. Yani, sizin gibi yüzlerce müşteri aynı sunucuda aynı kaynakları kullanarak bu hizmeti alır. Hosting sunucusu ise; hosting için tek tıkla tasarlanabilen sunucuda kaynakların tamamen sizin için çalıştığı bir ortamdır. Hosting sunucusunda yapabileceklerinizin hiçbir sınırı yoktur. Siteleriniz, başka sitelerden etkilenmeden çalışır. Bu tip sunucularda müşterilerinize reseller hizmeti verebilirsiniz. Hosting sunucusunda, sunucuya tamamen hükmedebilirsiniz. Kendi isteklerinize göre konfigüre edebilirsiniz. İstediğiniz hosting kontrol panelinin kurulmasını talep edebilirsiniz. Başka müşteriler ile aynı kaynakları kullanmadığınızdan hem güvenlik hem de performans açısından en iyi noktalara ulaşırsınız. Üstelik bu hizmetlerin tamamını ücretsiz hosting kontrol panelleri altyapısında, 7/24 kurulum ve teknik desteği eşliğinde, hosting hizmetleri ile aynı fiyattan yararlanabilirsiniz! Hosting hizmetlerinde sağlayamadığınız bir çok ayarı yapabilecek yetkiye sahip olurken, müşterilerinize reseller hizmetide sağlayarak çok daha kapsamlı bir ticaretin kapısını aralamış olursunuz.

Bayi hosting paketleri, normal hosting paketlerini sizin açabilmenizi sağlar. Yani hosting sağlayıcısı olabilirsiniz. İsterseniz kendi sitelerinizi barındırın, isterseniz satış yapın. Tamamen özgürsünüz.

Kendinize ait NS adreslerinizi kullanabilirsiniz.

Sizlere sunucu ile birlikte tamamen size tahsis edilmiş bir adet IP sağlamaktayız. Bunun yanında bir çok siteniz için farklı ip'ler kullanmak isterseniz sipariş esnasında yada sonrasında ek hizmet olarak satın alabilirsiniz.

Bilişim dünyasında yüzde yüz diye bir oran teknik olarak verilemese bile donanımsal ve yazılımsal firewall konfigürasyonumuz sayesinde olası DDoS saldırılarına karşı hazırlıklı durumdayız. Yine aynı şekilde sistem içerisindeki yazılımsal kafes sistemi ve yüksek güvenlik için dizayn edilmiş sunucu altyapısı sayesinde shell/virüs vb. istenmeyen durumlara karşı koruma sağlamaktayız.

Elbette, aslında size destek olmak bize heyecan veriyor desek yalan söylemiş olmayız. Siz daha hızlı ulaşabilin diye ister arayarak, ister whatsapp hattımız üzerinden veya destek talebi sisteminden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yurt dışı lokasyon hizmetlerimizde içerik kısıtlaması bulunmazken; Türkiye lokasyon hizmetlerimizde T.C yasalarına aykırı içeriklerin barındırılması uygun değildir.

İletişim kanallarımızdan bize ulaştığınızda, kurumsal servisler satış temsilcimiz size özel çözümler oluşturabilir.