Sunucu Barındırma Çözümleri

Sorunsuz barındırma alt yapısından yararlanarak işinizi büyütün.

SUNUCU BARINDIRMA

300 ₺

/ Aylık

  • 1Gbps Port
  • Kullandığın Kadar Öde Up/Down
  • 1A Enerji Dahil
  • Firewall Dahil
  • Ücretsiz 1 IP Adresi
  • İstanbul Vodafone Veri Merkezi
Paket Detayları:
* Listelenen paket 1 işlemcili cihazlar veya 1 ampere kadar olan kullanımlar için geçerlidir. Çift işlemcili veya 1 amper üzerindeki kullanıma sahip sunucular için 100 TL + KDV ek ücretlendirme yansıtılmaktadır.
* Listelenen paket 1U ve 2U boyutu için geçerlidir. ATX boyutu için 150 TL ilave edilir.
* Barındırma hizmetlerinde herhangi bir trafik kotası bulunmamaktadır. Sunucunuzun simetrik hat trafiği aylık ortalama kullanım değeri baz alınarak otomasyon tarafından ölçümlenir. 25Mbit ve üstü çıkan ortalama hat değerinin tamamı kullanıcıya faturalandırılır. 25Mbit ve altı için ek fatura oluşturulmaz. Her 1 Mbit/s için talep edilen ücret: 4 TL + KDV şeklindedir. (Örnek: 100Mbit simetrik kullanım için = 400 TL + KDV) Tüm barındırma müşterilerimize PRTG network izleme ve kontrol paneli verildiğinden trafiğinizi anlık ve aylık olarak takip edebilirsiniz.
* Sunucularınız tarafımıza ait kabinetlerde barındırılır. Bu nedenle kabinet üzerinde bireysel işlem yapılamaz.
* Kabinetlerimizde kızaksız sunucu barındırılmamaktadır, dolayısıyla sunucunuza ait bir kabin kızağı bulunmalıdır. Kabin kızağınız bulunmuyorsa tarafımızdan satın alınabilir.
* Kabinet boyutları 120cm derinlik, 60cm genişlik boyutlarında dünya standartlarındadır. ATX veya rackmount olarak barındırma yapılabilmektedir.
* Standartların dışında olan sistemlerde enerji bedeli, sunucu aktivasyonundan hemen önce ölçülür ve yapılır.
* Türkiye’nin en çok tercih edilen verimerkezlerinden olan Tuzla Vodafone veri merkezinde 40Gbit hat üzerinden yedekli uplink alt yapımız ile hizmet vermekteyiz.
* Tüm barındırma hizmetlerinde aylık faturalandırmalar Pro-Rata faturalandırma sistemine göre yapılır. Bu sisteme göre tüm barındırma ödemeleri her ayın birinden birine olacak şekilde sabittir.
* /24 IP kiralama için lütfen stok sorunuz. IP Adet olarak kiralanmak istenirse birim fiyatı 7 TL + KDV şeklindedir. Adet olarak kiralanan ip adreslerinde yurt içi + yurt dışı tam koruma bulunmaktadır. Anonslu veya /24 olarak kiralanan ip adreslerinin tam ddos koruması için Aylık 500 TL + KDV talep edilmektedir.
* Gelen ve giden saldırılar için yurtiçi ve yurtdışı otomatik saldırı algılama sistemi, donanımsal firewall koruma hizmeti dahil olmak üzere hizmet sunabilmekteyiz.
Güçlü Barındırma Altyapısı
Güçlü Veri Merkezi Faktörü
Siz Sormadan Biz Söyleyelim

Ortak yerleşim özelliğiyle kullanıcıya ait olan bir sunucuyu aktif veri merkezinde bulundurma hizmetine sunucu barındırma (co-location) adı verilir. Yüksek performans sunan aktif veri merkezlerimizde sunucunuzun iç hat ve çalışma koşulları hizmeti güvenle sağlanacağı gibi tüm avantajlarından yararlanılması da mümkündür. Sunucunuzun üzerinde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilir, anlık raporlar sayesinde tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.
SunucumHosting, Vodafone veri merkezinde ayrılmış alan içerisinde kendine ait donanımlar üzerinden hizmet vermektedir.

Türkiye İstanbul Tuzla konumlu Vodafone veri merkezi üzerinden hizmet vermekteyiz.

Elbette, (https://sunucumhosting.com.tr/ddos-korumasi) adresinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

i

Yeni satın alınacak veya yenilenecek tüm sunucu paketlerinde YILLIK ALIMLARA ÖZEL %30 İNDİRİM | Kupon Kodu: Y30