Optimizasyon Hizmetleri

Güvenli, Performanslı ve Stabil Servisler için

Düşük Maliyet Yüksek Verimlilik

Hizmetİşlem Bedeli
Linux Sunucu Kurulum + Tam OptimizasyonTeklif Alınızİletişim
WordPress Kurulum + Tam OptimizasyonTeklif Alınızİletişim

İstediğiniz özelliklerde bir ürün bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.

Linux Sunucu Optimizasyonu Neden Gerekli?

Sunucu Optimizasyonu stabil olmayan, performans ve güvenlik sorunları bulunan sunucular üzerinde yapılan genel çalışmalara verilen isimdir. Sunucu üzerinde bulunan servisler üzerinde performans ve güvenlik taraflı incelemeler yapılmaktadır. Tespit edilen sorunlar çözülerek stabil sunucu dizayn edilmektedir. Her sunucu optimizasyonu yapılma ihtiyacı duyar. WHM/cPanel, DirectAdmin, Plesk ve diğer tüm sistemlerin güvenlik açıklarının kapatılması, hız unsurlarının maksimize edilmesi, servislerinin güncellenmesi ve onlarca detayı sizin için A'dan Z'ye yapılandırıyor ve sunucunuzu anahtar teslim stabilize ediyoruz.

Wordpress Optimizasyonu Neden Gerekli?

WordPress müthiş avantajlar sunan, ancak yavaş çalışan bir içerik yönetim sistemidir. Sayfanız oluşturulurken geri planda onlarca sorgu çalışır. Sitenizin İçerik sayısı arttıkça, haddinden fazla eklenti kullanmanız ve kötü kodlanmış bir tema tercih etmeniz durumunda yavaşlık kaçınılmaz olacaktır.
Bu olumsuzluklar karşısında web sitenizi ziyaret eden sabırsız kullanıcılar başka sitelere yönelecektir. Ayrıca yavaş açılan sayfalar arama sonuçlarında performansınızı olumsuz etkileyecektir. WordPress siteniz için özel bir çalışma ile A'dan Z'ye inceleme sonrası optimizasyon işlemi gerçekleştirerek sonuçları raporlandırıyoruz.