Teknik Altyapımız

Network

Hizmetlerimiz, Türkiye'nin en çok tercih edilen veri merkezlerinden olan, Bursa DGN veri merkezinde özel tahsis edilmiş alanda barındırılmaktadır. Hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamaktayız. Ana omurgayı oluşturan ekipmanlarımızın tamamı yedekli olup en hızlı şekilde yayın yapılmaktadır. Ayrıca network güvenliği sağlamak amacıyla firewall hizmetlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız.

Donanım

Tamamı kendi bünyemize ait olan Dell, HP, IBM marka sunucuları servis etmekteyiz. Sahip olduğumuz altyapımız ile en yüksek performansta kesintisiz barındırma hizmeti vermekteyiz. Hizmete sunduğumuz sunucularımızın konfigürasyonları, Intel E5 işlemci, Samsung EVO PRO SSD Diskler ve diğer yeni nesil donanım parçalarından oluşmaktadır.

Yazılım

Sunucularımız üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz yazılımların hepsinin lisanslı olmasının verdiği avantaj ile yazılım güncellemelerini sürekli olarak tedarik edilebilmektedir. Tüm sistemlerimiz, bir kısmı tarafımızca yazılmış olan endüstri 4.0 standartlarında tam otomatik paneller ile yönetilmektedir.

Teknik

Çalışmakta olduğumuz Bursa DGN veri merkezi içerisinde ayrılmış alanımızda en iyi hizmeti vermek adına Ups, klima ve jeneratörlerin bulunduğu çalışma koşullarına sahibiz. Ayrıca yedekleme sistemlerimiz sayesinde olası bir acil durumda oluşacak kesintileri engellemekte ve erişimin devamlılığını sağlamaktayız. Tam yedekli çalışmaktayız.