Donanım

Tamamı kendi bünyemize ait olan Dell, HP, IBM markalı sunucuları servis etmekteyiz. Sahip olduğumuz altyapımız ile en yüksek performansta kesintisiz barındırma hizmeti vermekteyiz. Intel veya AMD model güncel işlemcilere sahip sunucularımızda en hızlı RAM modelleri ile birlikte Samsung marka SSD diskler kullanmaktayız. Tüm sunucularımız elektriğe ve internete yedekli şekilde erişmektedir.

Teknik

Çalışmakta olduğumuz Tuzla Vodafone veri merkezi içerisinde ayrılmış alanımızda en iyi hizmeti vermek adına Ups, klima ve jeneratörlerin bulunduğu çalışma koşullarına sahibiz. Ayrıca yedekleme sistemlerimiz sayesinde olası bir acil durumda oluşacak kesintileri engellemekte ve erişimin devamlılığını sağlamaktayız.

Network

Hizmetlerimiz, Türkiye’nin seçkin veri merkezlerinden olan, Tuzla Vodafone veri merkezinde tarafımıza özel tahsis edilmiş alanda barındırılmaktadır. Hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamaktayız. Ana omurgayı oluşturan ekipmanlarımızın tamamı yedekli olup en hızlı şekilde yayın yapılmaktadır. Ayrıca network güvenliği sağlamak amacıyla firewall hizmetlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız.

Yazılım

Sunucularımız üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz yazılımları sürekli güncellemekte ve günümüz şartlarına uygun hale getirmekteyiz. Tüm sistemlerimiz, bir kısmı tarafımızca yazılmış olan endüstri 4.0 standartlarında tam otomatik paneller ile yönetilmektedir.