Teknik Altyapı

Network

Hizmetlerimiz, Türkiye'nin seçkin veri merkezlerinden olan, İstanbul TeknoBoss veri merkezinde özel tahsis edilmiş alanda barındırılmaktadır. Hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sağlamaktayız. Ana omurgayı oluşturan ekipmanlarımızın tamamı yedekli olup en hızlı şekilde yayın yapılmaktadır. Ayrıca network güvenliği sağlamak amacıyla firewall hizmetlerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız.

Donanım

Tamamı kendi bünyemize ait olan Dell, HP, IBM marka sunucuları servis etmekteyiz. Sahip olduğumuz altyapımız ile en yüksek performansta kesintisiz barındırma hizmeti vermekteyiz. Hizmete sunduğumuz sunucularımızın konfigürasyonları, Intel/AMD model güncel işlemcili, Samsung model sata ssd ve nvme ssd tipi en yeni nesil disklerden oluşmaktadır.

Yazılım

Sunucularımız üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz yazılımların hepsinin lisanslı olmasının verdiği avantaj ile yazılım güncellemelerini sürekli olarak tedarik edilebilmektedir. Tüm sistemlerimiz, bir kısmı tarafımızca yazılmış olan endüstri 4.0 standartlarında tam otomatik paneller ile yönetilmektedir.

Teknik

Çalışmakta olduğumuz İstanbul TeknoBoss veri merkezi içerisinde ayrılmış alanımızda en iyi hizmeti vermek adına Ups, klima ve jeneratörlerin bulunduğu çalışma koşullarına sahibiz. Ayrıca yedekleme sistemlerimiz sayesinde olası bir acil durumda oluşacak kesintileri engellemekte ve erişimin devamlılığını sağlamaktayız. Tam yedekli çalışmaktayız.