Ekonomik Linux VPS

Basit ve bireysel kullanımlar için linux platformunda SSD hızında, pratik ve en hesaplı şekilde çalışabilmenizi sağlayan Linux VPS

 • ÖZELLİKLER
 • CPU
 • RAM
 • SSD Disk Alanı
 • Aylık Trafik
 • Linux VPS I
 • X5670 – 1 Core
 • 1 GB
 • 20 GB SSD
 • Limitsiz

19,90 TL /Aylık

 • Linux VPS II
 • X5670 – 2 Core
 • 2 GB
 • 25 GB SSD
 • Limitsiz

24,90 TL /Aylık

* Basit ve bireysel kullanımlar için sadece Ubuntu ve Centos platformunu destekleyerek SSD hızında, pratik ve en hesaplı şekilde çalışabilmenizi sağlar.

** Daha yüksek veya farklı kapasitelere ihtiyacınız varsa; VDS Sanal Sunucu paketlerini inceleyebilirsiniz.

Anında Kurulum + Gelişmiş Panel

Linux VPS işletim sistemini kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz panel ürününüz ile birlikte otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Panelin Yetenekleri

- Anında Kurulum
- Durdurma/Başlatma
- İşletim Sistemi Değiştirme
- Trafik İzleme Monitörü
- Web Konsol
- Log Takibi
- Snapshot Alma

Linux VPS İşletim Sistemleri

- Centos 6
- Centos 7
- Ubuntu 16
- Ubuntu 18

Kimler Tercih Etmeli?

- Basit Uygulamalar
- HTML Basit Web Sayfaları
- Eğitim/Test Ortamı
- Anlık İhtiyaçlar

Siz sormadan biz söyleyelim

SunucumHosting, teknoloji sektörünün bir çok alanında dünya çapında yerli ve milli sermaye ile hizmet veren bir firma olarak 2017 yılında Antalya'da hizmete girmiştir. SunucumHosting, kurumsal bir yapıda yükselerek çok kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Her geçen büyüyen ve güçlenen SunucumHosting, geleceğin teknolojilerini bugünden üretmek ve %100 müşteri memnuniyeti esasını gerçekleştirmek için 7/24 mesai harcamaktadır.

VPS (Virtual Private Server), paylaşımlı özel sanal sunucu anlamına gelir. Bir fiziksel sunucunun donanımının mantıksal olarak bölümlenmesi sonucu ortaya çıkan her sanal sunucuya verilen isimdir. Sanal sunucunun kullandığı kaynaklar örneğin ram ve işlemci aynıdır, ancak içerisimdeki sistemler farklı farklıdır. Tahsis edilen ram ve işlemci paylaşımlı sanal sunucularda başkaları tarafından kullanılabilir.
VDS (Virtual Dedicated Server), paylaşımsız sanal sunucu anlamına gelir. Bir fiziksel sunucunun donanımının sanallaştırılması sonucu ortaya çıkan sunucuya verilen isimdir. VDS sunucunun kullandığı kaynaklar örneğin ram ve işlemci paylaşımsızdır, işletim sistemleri ile farklı farklıdır. Tahsis edilen ram ve işlemci paylaşımsız vds sunucularda başkaları tarafından kullanılamaz. Bu da ek performans sağlar.
Kısaca VDS türündeki sunucular VPS’lere göre çok büyük olmasa da dedike bir kaynak sağladığından daha iyi performans sağlar diyebiliriz.

Elbette, sanal sunucunun işletim sistemine kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ödeme sonrası anında aktivasyon oluyor. Müşteri panelinizdeki ürün kısmından "Sunucuyu Kur" seçeneği ile işletim sisteminizi saniyeler içerisinde otomatik kurulum yapabilirsiniz. Eğer işletim sistemi konusunda kararsız iseniz veya kurulum talimatının biz tarafından verilmesini tercih ediyorsanız müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Sanal sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. Yönetim konusunda destek talebi göndermeniz halinde iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olmaktayız.

Ekstra yedekleme hizmeti sunulmaktadır. Bunun için satış temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Normal olarak yedekleme sorumluluğu müşterimize aittir.

Elbette, istediğiniz hosting yönetim panelini müşteri temsilcimize belirtmeniz halinde işlem uygulanacaktır.

Evet, Plesk Panel lisansını ücretsiz sağlamaktayız.

Elbette, VPS Sunucularımızda Intel Xeon X5670 ve üstü modelleri kullanmaktayız.

Evet, RDNS işlemi yaparak sizin istediğiniz bilgiler görünecek şekilde güncelleyebiliriz.

VPS Sunucularda yalnızca Ubuntu ve Centos platformları kurulabilmektedir. Farklı işletim sistemleri için VDS paketlerinden kiralayabilirsiniz.

VPS paketlerini uzak masaüstü olarak kullanamazsınız. Uzak masaüstüne ihtiyacınız var ise; VDS paketlerimizden kiralayabilirsiniz.

Tüm sunucu paketlerimizde 1000 Mbps internet ile yüksek hız sunuyoruz. Hizmetlerimizi, Bursa DGN verimerkezinde kendimize ait alanda yine kendimize ait donanımlar ile vermekteyiz. Hizmetlerimize donanımsal firewall koruması dahildir.

İletişim kanallarımızdan bize ulaştığınızda, kurumsal servisler satış temsilcimiz size özel çözümler oluşturabilir.