Backup Storage

Profesyonel Yedekleme Sunucuları ve Otomasyonel Destekler

Verinizi Güvenle Yedekleyin

İhtiyaç olduğunda yedeklenen veri kurtarılamıyorsa veya hâlihazırda bir yedekleme işlemi yapılmamışsa, işletmelerde geri dönüşü olmayan kayıplar oluşabilir. Başarılı yedekleme işlemi ve yedeklenen verinin ihtiyaç anında istenildiği şekilde kurtarılabilmesi konusunda sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Tip Nitelik Otomasyonel Destek Aylık
Türkiye Lokasyon Yedekleme Sunucusu Mevcut Stok Sorunuz İletişim
Avrupa Lokasyon Yedekleme Sunucusu Mevcut Stok Sorunuz İletişim

İstediğiniz özelliklerde bir ürün bulamadıysanız,
Müşteri temsilcimiz size özel bir hizmet oluşturabilir.
Whatsapp Destek Hattı: 0850 840 67 72

Veri Yedekleme Nedir?

Bilgisayar ve sunucular kullanılarak çalışan yazılımların ürettiği verilerin depolandığı bilgisayar ya da sunucu haricindeki farklı bir yedekleme tekniğine veri yedekleme sistemi adı verilir. Güvenilir şekilde saklanan veriler, bilgisayar ya da sunucuların disk üzerindeki arızaları, uygulama hataları, virüs bulaşması, veri dosyalarının kaybolması ya da tamamen kullanıcı hatalı arızaların oluşması durumunda bu tür veri yedekleme sistemleri tarafından korunur.

Yedekleme ihtiyaçlarınızı ücretli veya ücretsiz olarak birçok alternatif çözüm yöntemiyle giderebilirsiniz. Yedekleme yazılımları kullanarak yapılan işlemler genelde garantisi olmayan yöntemler olduğu için daha ciddi ve profesyonel destek almanız gerekebilir.

WhatsApp Destek Hattı